Kaip užsisakyti

1. Prekių pasirinkimas

Ketindami pirkti Jums reikalingas prekes, pasinaudokite prekių paieškos sistema, susiraskite norimą įsigyti prekę ir įsidėkite ją į prekių krepšelį. Jei norite išsirinkti dar vieną ar kelias prekes, galite toliau naršyti po parduotuvę – jau išsirinkta prekė liks prekių krepšelyje. Savo pasirinkimą nuolat galite pasitikrinti nuspaudę nuorodą ,,Krepšelis“. Į krepšelį galite dėti tiek prekių, kiek tik norite. Bet kada vėliau kitų prekių paieškos metu galėsite koreguoti jau išsirinktų prekių kiekį arba ištrinti jas iš savo prekių krepšelio.
 
2. Kliento registracija
Kai nutarsite, kad prekių krepšelis jau suformuotas ir jame esančios prekės yra galutinis Jūsų pasirinkimas, spauskite mygtuką Pirkti. Jei esate naujas vaikustilius.lt klientas, užsiregistruokite bei suveskite į sistemą prašomą informaciją. Jei esate registruotas klientas, tuomet suveskite elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Užsakydami prekes turėsite pažymėti „varnelę“, kad esate susipažinęs su „vaikustilius.lt“ prekių pirkimo-pardavimo taisyklėmis, kurias galite dar kartą peržiūrėti.
Prisiregistravę galėsite ne tik apsipirkti, bet ir sekti užsakymo vykdymo eigą 
 
3. Mokėjimas už prekes
Pasirinkite mokėjimo būdą ir sumokėkite Jums patogiausiu būdu: bankiniu pavedimu, atsiskaitykite grynaisiais prekių pristatymo Toliau spauskite mygtuką ,,Patvirtinu užsakymą“. Iš karto po užsakymo patvirtinimo Jūs į savo elektroninį paštą gausite patvirtinimą, kad užsakymas gautas ir tikslinamas. Kai tik bus patikslintas Jūsų užsakymas (t.y. kai tik patikrinsime, kad prekės yra sandėlyje), elektroniniu paštu gausite laišką dėl užsakymo patvirtinimo ar atmetimo. Jei užsakymas bus patvirtinas, laiške matysime išankstinio apmokėjimo rekvizitus. Pavedimą galėsite atlikti naudodamiesi elektronine bankininkyste arba sumokėti bet kuriame banke. Jei Jūs pasirinkote mokėti grynaisiais prekių atsimėmimo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. 
Jie pasirinkote mokėti bankiniu pavedimu, užsakymas įsigalioja tada, kai parduotuvės administracija gauna informaciją iš banko, kad jau atlikote apmokėjimą.
 
4. Prekių siuntos priėmimas
Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą.
Atsiimti artimiausiam pašto skyriuje,norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš internetinės parduotuvės vaikustilius.lt adresu: Kuršių g.1 Pc“Norfa“ Kaunas.
 
5. Prekių pristatymo sąlygos ir įkainiai
Internetinė parduotuvė vaikustilius.lt  Jūsų užsakytas prekes išsiųs iš kart po apmokėjimo. Pristatymas visoje Lietuvoje – 2.50€ . Pristatymas užsienyje pagal Lietuvos pašto nustatytus tarifus. Perkantiems už 45€ ir daugiau siuntimas nemokamas.